על החברה'מיטסי' הוקמה בשנת 1999, עת חברת 'אורביט' (1983), אשר בבעלותו של אמיר בן יוסף וחברת 'צ'יף הצלת נתונים בע"מ', אשר בבעלותו של אלדד גלקר - התאחדו. אלדד המשיך להיות שותף בחברת 'מיטסי אינטרנשיונל' עד שנת 2004.
'מיטסי' מתמחה בשחזור מידע וחקירות מחשב, והיא החברה הגדולה והמקצועית ביותר במזרח התיכון. החברה פועלת ממעבדה משוכללת בקיבוץ פלמחים, בה יש עשרות תחנות עבודה.
מקצועיות נטולת פשרות, דיסקרטיות ואמינות הם רק מן הערכים אשר מנחים אותנו בכל פעילותינו, והם אלו שמיצבו אותנו כחברה מובילה בתחומה.

הצוות המקצועי

הסגל המקצועי של חברת 'מיטסי' מונה שורה ארוכה של אנשי מקצוע מיומנים ומוכשרים, בעלי תארים אקדמיים בתחומי הפיזיקה, מכונות, רדיו, אלקטרוניקה רפואית ומתמטיקה, ולכולם ניסיון עשיר בענף שיחזור המידע וחקירות מחשב.

שירותי החברה

'מיטסי' מעניקה מגוון רחב של שירותים: שירותי שיחזור מידע, חקירה, הסבה ומחיקה של מידע על כל סוגי המדיה המגנטית וכן בתוכנות מתוצרת עצמית בתחומים אלו. כמו כן, מעניקה החברה שירותי שיחזור מידע ממערכות גדולות ומסובכות כגון מארזי RAID בעלי עשרות דיסקים, שרתיExchange, SQL וכן שחזור מידע עבור מחשבים ניידים, מכל הסוגים. החברה מספקת שירות מומחה-מחשבים מטעם בית המשפט בהליכי כינוס מחשבים, חקירות תחת חובת חשיפת נתונים (eDiscovery) בשילוב תוכנת פורסי (ForeSee) מפיתוח עצמי. מאחורינו ניסיון רב שנים בשחזור מידע לאחר קרות אסונות טבע. עסקנו בשחזור מידע לאחר רעידות האדמה שפקדו את אילת וטורקיה, הצלנו נתונים ומידע לאחר שריפות, הן בפקולטה לחקלאות ברחובות, הן בסופרמרקט "חביב" שבצומת ירקון והן שריפות ידועות פחות, ושיחזור מידע לאחר הצפה (בעיריית בת ים) ועוד. אנו מטפלים בתקלות במדיה מגנטית הנובעות מוירוסים, כשל מכני, כשל אלקטרוני, כשל תוכנה, שימוש לא נכון, חבלה בזדון, התקפת האקרים ועוד, ואף משחזרים תמונות וסרטים מציוד של צילום דיגיטלי. וכן שירותים נוספים כגון: שיבוט מידע, השמדת מידע ועוד.

תקנים

'מיטסי' היא החברה היחידה בתחום שחזור מידע דיגיטאלי וחקירת עבירות מחשב אשר מערכת הניהול שלה הוסמכה לתקן ניהול האיכות Iso9001:2008 ולתקן לניהול אבטחת מידע Iso27001:2005. שיטות העבודה והכללים על פיהם אנו פועלים עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הם נמצאים תחת פיקוח הדוק ומשודרגים באופן מתמיד, על מנת להתאימם לפיתוחי הטכנולוגיה וצרכי השוק המשתנים תדיר.

דיסקרטיות

'מיטסי' מחויבת לשמירה על סודיות ודיסקרטיות, עבור כל לקוחותיה. במעבדתנו מערך ממוחשב יציב, אמין וחזק לצורך זירוז מציאת ראיות, כמו גם חדר כספות שמור ומאובטח שנועד להגן על מידע רגיש, גם בתום שעות הפעילות.

לקוחות החברה

אלפי לקוחות מרוצים לא טועים. 'מיטסי' היא ספקית של משרד הביטחון וספק בלעדי ברשות לניירות ערך. בנוסף, מעניקה החברה את שירותיה למגוון רחב של חברות וארגונים, הן מן המגזר העסקי והפרטי, והן מן המגזר הציבורי והממשלתי, ביניהם אפשר למנות את: מערכת הביטחון, Comverse, ,Nice, Amdocs, Microsoft, HP, התעשייה האווירית, התעשייה הצבאית, משטרת ישראל, כל הבנקים הגדולים, רפאל, אלביט, משרד החוץ, חברות ביטוח, משרדי עורכי דין, רואי חשבון, מוסד הטכניון למו"פ ועוד רבים. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת, 'מיטסי'.