זקוקים לשחזור מידע?

לקבלת הצעה ומידע נוסף

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך

  שרותי שחזור מידע

  'מיטסי' נחשבת לחברה המובילה בענף שחזור המידע, בישראל, בפרט ובמזרח התיכון, בכלל, ומאחוריה ניסיון רב שנים במתן שירותים מקצועיים ומתקדמים למגוון רחב של חברות, ארגונים ופרטיים.

  שחזור מידע

  מיטסי מתמחה בשירותים לשיחזור מידע, חקירה, הסבה ומחיקה של מידע על כל סוגי מדיה מגנטית וכן בתוכנות מתוצרת עצמית בתחומים אלו.

  שחזור דיסקים

  שיחזור מידע ממערכות גדולות ומסובכות כגון מארזי RAID עם עשרות דיסקים, שרתי Exchange ,SQL, וגם תחנות עבודה ומחשבים ניידים מכל הסוגים.

  בדיקות פורנזיק וחקירות מחשב

  בדיקות forensic התחקות אחר פעולות שבוצעו במחשב ואינן משאירות עקבות לעיני מי שאינו מומחה.

  על החברה

  מיטסי אינטרנשיונל היא חברה פרטית הגדולה והמקצועית ביותר בארץ בתחומה, פועלת בשם זה מתחילת שנת 2000 ממעבדה משוכללת, עם עשרות רבות של תחנות עבודה, בקבוץ פלמחים. חברת מיטסי מפעילה גם את חברת צ'יף הצלת נתונים.

  מיטסי מתמחה בשירותים לשיחזור מידע, חקירה, הסבה ומחיקה של מידע על כל סוגי מדיה מגנטית וכן בתוכנות מתוצרת עצמית בתחומים אלו. שיחזר מידע ממערכות גדולות ומסובכות כגון מארזי RAID עם עשרות דיסקים, שרתי Exchange ,SQL, וגם תחנות עבודה ומחשבים ניידים מכל הסוגים. אנו מבצעים גם בדיקות forensic התחקות אחר פעולות שבוצעו במחשב ואינן משאירות עקבות לעיני מי שאינו מומחה.

  משמשים ספקים בלעדיים של מספר רשויות ממלכתיות לצורך העתקת דיסקים המבוצעת לפי דיני הראיות ובהתאמה לחוק המחשבים התשנ"ה-1995. שיחזור מידע מכל מדיה ומכל מערכת הפעלה: דיסקים קשיחים, קלטות גיבוי, שרתים וירטואלים CDDVD, RAIDs, Disk on Key, SSD, FC, SD, וכו'. מבצעים עבודות בחו"ל, הן פיזית והן דרך האינטרנט. השירות זמין 24 שעות ביממה לפי צרכי הלקוח.

  המלצות מלקוחות

  תותחים !!! הצילו לי ארדיסק ....
  רונן סבג
  הכי מיקצועיים, אמינים מנסיון של לקוחות שלי
  אנדי רוט
  מקצוענים ברמה מטורפת. עושים עבודה יסודית ברמה גבוהה מאוד ומצליחים באחוזים גבוהים מאוד להציל מידע
  משה אחדות
  מומלצים בחום, חברה מאוד אמינה ומקצועית
  חיים כהן

  שעות פתיחה 9:00 – 16:00

  כתובת

  קיבוץ פלמחים, 76890

  דואר אלקטרוני:

   [email protected]

  לקבלת הצעה ומידע נוסף

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך

   Call Now Buttonהתקשרו עכשיו