בדיקות חדירה למחשבים

בדיקות חדירה למחשב (Penetration Testing או Ethical Hacking) דורשות יד מקצועית, במיוחד לנוכח העובדה שחברות וארגונים רבים עושים שימוש באפליקציות יותר ויותר מורכבות שמתממשקות למגוון מערכות חיצוניות המחוברות ביניהן מעל גבי האינטרנט. כמו בכל דבר, עם המורכבות גדלים האיומים, והאפליקציות הופכות לפגיעות מתמיד.

בדיקות חדירה למחשב מחייבות את איש המקצוע להיכנס למוחותיהם של משתמשים סוררים או האקרים אשר ברצונם להזיק, והן נחוצות לא רק במקרה של חשד שאכן ארעה חדירה, כי אם כהליך שיגרתי, כחלק מניהול סיכוני הארגון, שנועד לוודא עמידות בפני חדירות מחשב עתידיות. בדיקות חדירה למחשבים הנערכות על בסיס קבוע מאתרות נקודות תורפה ביישומים ומפחיתות באופן משמעותי את החשיפה לסיכונים.

למעשה, בדיקות חדירה למחשבים כוללות הערכה אקטיבית של מדדי אבטחת המידע, בעזרת כלים מקצועיים שונים ומגוונים המותאמים לצרכי הארגון הנבדק. תרחישים יזומים בוחנים את אמינות היישומים, על היבטיהם השונים.

בדיקות חדירה למחשב על ידי המומחים של ‘מיטסי’ נערכות באופן שגרתי כחלק מדרישות הכנה להסמכה בחלק מתקני ISO, וכן מעת לעת, על פי דרישת מנהלים, כחלק בלתי נפרד ממערכת אבטחת המידע ומבדיקת עמידות מערכת המחשב בפני ניסיונות שיבושה על ידי חדירה דרך אותם קווי תקשורת, המחברים את הארגון בשגרה עם העולם אשר מחוצה לו.

בדיקות חדירה יכולות להגן מפני איומי אבטחה רבים; כאשר קיים איום עסקי או פיננסי, בסוגיות משפטיות, נסיונות להפרעת פעילות שרתים המבצעים מכירות, או כאשר אתרים מסוימים מאבדים את נוכחותם ברשת.

מיטסי – דואגים היום, לביטחון שלכם מחר!

צוות בדיקות חדירה למחשבים של ‘מיטסי’ מעניק שירות למגוון רחב של לקוחות, ומספק שירותי הערכת אבטחת מידע מעמיקים ומקיפים. בתום הבדיקה מקבל הלקוח דו”ח מפורט וכן המלצות תפעוליות למקסום אמצעי האבטחה.

אנו מאמינים, כי על אף שמערכות ויישומים הופכים לפגיעים ורגישים יותר, ישנם צעדים אפקטיביים באמצעותם אפשר לחזות סיכונים ולהקטין את הסיכוי לחדירות מחשב.

למידע נוסף, התקשרו עכשיו: 03-942-2222