אובדן כמות גדולה של מידע חיוני עשוי לגרום להשבתה של הארגון כולו ולהביא להוצאות הנאמדות באלפי אם לא מיליוני דולרים. אנו ב’מיטסי’ מבינים היטב את ההשלכות מרחיקות הלכת של איבוד מידע קריטי עקב נפילת שרתים ומעניקים שירותי שחזור שרתים שיחזירו אתכם לעבודה השוטפת בתוך הזמן הקצר ביותר האפשרי ובאמינות רבה.

שחזור שרתים זהו עסק למקצוענים!

אנו מספקים שירותי שחזור שרתים מקצועיים ומיידים, לכל סוגי השרתים, ללא כל תלות בסוג מערכת ההפעלה הקיימת ובכל הנסיבות.

  • שחזור מארזי RAIDשחזור מארזי RAID מרובי דיסקים.
  • שחזור NAS / SANשחזור מערכות אחסון גדולות של מערכי. NAS / SAN
  • שחזור מסדי נתונים ושרתי דואר אלקטרוני מכל הסוגים
  • שחזור קלטות גיבוי מכל הסוגים

שיחזור שרתים, רק עם המומחים של ‘מיטסי’!

שחזור מארזי RAID: נראה למשתמש כי רוב מערכות ה RAID – מעוצבות כך שיבטיחו מקסימום הגנה מפני אובדן נתונים ומידע, אולם הן עדיין חשופות למצבים בהם מתרחש איבוד מידע טוטאלי.
מערך ה- RAID יוכל על פי רוב להמשיך ולפעול לאחר כשל של אחד הכוננים, מבלי לפגוע בסביבת הרשת. אולם אם התרחש כשל ביותר מכונן אחד, השרת לא צפוי להיות זמין ברשת וכל ניסיון לשחזר את הנתונים בעצמכם, עשוי לגרום לאובדן מוחלט של מידע.

שחזור שרתי EXCHANGEשרתי Exchange דוגמת זה של מייקרוסופט הפכו פופולאריים וכבר משרתים חברות וארגונים רבים. יש להם מאפיינים רבים ומתקדמים והם מאפשרים תקשורת פתוחה וחלקה בין עובדי הארגון ומחוצה לו. אך כאשר שרת כזה כושל ובמקביל מתברר שהגיבוי לא בדיוק עדכני… ההשלכות על הארגון הן דרמטיות. לפתע אי אפשר להעביר אימיילים, לקבוע פגישות ולוחות זמנים ואפילו רשימת הלקוחות עשויה להעלם כליל. מצב זה דורש פעולה מיידית של שחזור שרתים שתאפשר חזרה מהירה לשגרת העבודה.

שחזור מסדי נתונים – מסדי נתונים חשופים לכשלים ובעיות, במיוחד אם לא דואגים לגיבוי הולם. פעמים רבות נשמר מידע שגוי בטבלאות עקב סיום פעולת השרת באופן לא תקין או עקב בעיות בטרנזקציה, ולעיתים התקנת תוכנה או חומרה עלולה לפגוע במסד הנתונים ולהביא לאיבוד מידע חשוב. במקרים אלו שחזור מסדי נתונים הופך חיוני להמשך תפקודו של הארגון.

למילוי טופס מקוון להזמנת שחזור שרתים – לחצו כאן!

להורדת טופס בדיקה לחצו כאן!

לקבלת מידע נוסף, התקשרו עכשיו: 03-942-2222