מיטסי עושה שימוש בתוכנות מתקדמות,  פרי פיתוח החברה,  שנועדו לייעל תהליכים ולהביא למקסימום תוצאות, במינימום זמן.

  • תוכנת פורסי – ForeSee

תוכנת חקירות מתקדמת המספקת לחוקר מחשבים סביבת עבודה מתוחכמת, חדשנית ומהירה כמו גם שליטה מלאה בכל הפרמטרים. מידע נוסף אודות תוכנת ForeSee .

  • תוכנת לפ-צ'ק  – LapCheck

כאשר מדובר בנושא קריטי כל כך כמו אבטחת מידע יש לתת את הדעת גם למחשבים הניידים. המחשב הנייד, ממש כמו כל מחשב אחר, הוא שער למידע ארגוני חשוב החשוף לדליפות. בדיוק מסיבה זו פיתחה חברת 'מיטסי' תוכנה ייחודית בשם LapCheck, תחילה לדרישת לקוח מהתעשייה הביטחונית בשראל, וכיום תוכנה זו מספקת מענה מקיף למגוון חברות וארגונים שרוצים למנוע דלף מידע יסודי, גם ממחשבים ניידים.

חבילת התוכנה LapCheck כוללת תחנת עבודה שעל גביה מותקנת התוכנה. בתחנה זו מכין המפעיל תקליטור המכיל מחרוזת מילות חיפוש עם ההקשרים ביניהן וכן את כל מאפייני החיפוש הנדרשים. עם הטענת התקליטור במחשב היעד הוא מאותחל אוטומטית ומבצע במהירות רבה חיפוש של מילות המחרוזת על הדיסק הקשיח של מחשב היעד.

הייחודיות של תוכנת LapCheck באה לידי ביטוי בכך שאפשר להתאימה באופן מושלם לדרישותיו וצרכיו של כל לקוח, וכן באופן הצגת הממצאים. בגמר החיפוש מוצגים הממצאים על מסך מחשב והמפעיל, או כל גורם אחראי אחר, יכול לעבור עליהם, לסדר אותם על פי סדר חשיבות, להעביר את הממצאים אל דיסק חיצוני או למחוק אותם ללא כל יכולת שחזור. בתום תהליך זה מוחקים את כל השטח הפנוי בדיסקים באופן כזה שלא יתאפשר שחזור מדיסק קשיח זה.

למידע ופרטים נוספים, התקשרו עכשיו: 03-942-2222